Savormedia_logga_guld_vit219x77

SAVORMEDIA AB
Stockholms största privata auktoriserade turistföretag
+46 (0) 8-717 95 40
 

TEAMET

 
VD
Stefan Ossmyr
VD & Ekonomichef
stefan.ossmyr@savormedia.se
070 530 85 55

steffan-3

TURISTINFORMATION OCH DISTRIBUTION
Richard Sundström
Vice turistbyråchef
och distributionsansvarig
richard.sundstrom@savormedia.se
070 738 79 12

richard-1

 
SÄLJ
Birgitta Ossmyr
Sälj & Marknadschef
birgitta.ossmyr@savormedia.se
070 651 39 48

birgitta

Tomas Carlsten
Marknadskoordinator
tomas.carlsten@savormedia.se
076 945 95 40

Richard Uggelberg
Koordinator
073 083 69 96
richard.uggelberg@savormedia.se

 

Matilda Jolin Widerberg
Platschef Cityterminalen
073 144 68 26
matilda.jolin.w@savormedia.se

 

Elin Nilsson
Platschef  Åhléns
073 818 08 95
elin.nilsson@savormedia.se
MEDARBETARE
Kenneth Lagström
Skribent
kenneth.lagstrom@grankula.se
070 556 27 25

kenneth

Sanchia Lambert
Redaktör för Sweden Selected
sanchia.lambert@savormedia.se
046 7616 694 69

sanchia

 
ATELJÉ
Ateljén
Kontakta ateljén
073 633 16 39
 
SAVOR MEDIA AB
Nybrokajen 3
111 48 Stockholm, Sweden
info@savormedia.se
08-717 95 40

tourist-infoSAVOR MEDDIA AB